Działamy z wyobraźnią i pasją
Serwis


Autoryzowany pogwarancyjny serwis urządzeń SAECO .
Prowadzimy autoryzowany serwis ekspresów marki Saeco, który kierowany jest  przez wykwalifikowany personel z ponad 15 letnim doświadczeniem. Wszystkie naprawy odbywają się przy użyciu oryginalnych części Saeco z zachowaniem procedur serwisowych. Na wszystkie przeprowadzone naprawy jak i wymienione części udzielamy gwarancji.


Nieautoryzowany serwis ekspresów wszystkich marek.
Specjalnie z myślą o klientach posiadających inny sprzęt niż Saeco prowadzimy serwis takich marek jak: La Cimbali, Faema, La Speziale, Jura,Astoria, Casadio i wiele innych.
Używamy oryginalnych części jak i zamienników najwyższej jakości renomowanych producentów. Posiadamy dokumentacje techniczną wszystkich dostępnych na naszym rynku ekspresów. Przeprowadzamy doraźne naprawy jak i gruntowne remonty na które udzielamy gwarancji.Umowy serwisowe .
Zapraszamy do zapoznania się z możliwością podpisania umów serwisowych na sprzęt, który Państwo posiadają lub planują zakupić. Gwarantujemy serwis w 48h od momentu zgłoszenia, bezpłatny ekspres zastępczy na czas naprawy i wiele korzyści wynikających z podpisania umowy.

Na wszelkie pytania odpowiedzą Państwu:

Serwis Płock, tel. (24) 268-15-05
Serwis Katowice, tel. (32) 201-90-16
Serwis Sopot, tel. (58) 710-99-55
Serwis Kraków, tel. 667-002-175
Serwis Opole, tel. 511-895-764

Wezwij serwis: